2011 m. lapkričio 24 d., ketvirtadienis

Moka - Dovana Eglutei

Dar nėra sniego, bet aš jau nebegaliu tverti, todėl pasižiūrėjau  savo mėgstamiausią "snieginę ir kalėdinę" dvasią  pakurstantį filmą "Devčiata". Ir tai darau kiekvienais metais.Ir nuo to laiko kai jį pamačiau , nebegaliu be šio filmo pradėti žiemos:)

Ar jau pakuojate dovanas? :) Aš jau pradedu.jau .jau spurda dušia, jau audžiu mintis, kada tą eglutę puošti . Ir dalinuosi idėjomis; )  Šis gėrimas sušildys tikrai, jei užkluptų netikėti žiemos speigai:

Moka stiklainyje, reikės:
stiklinio indelio(maniškis nuo majonezo, 450 g berods),
tirpios kavos,
tirpios kakavos,
cukraus, ar cukraus pudros,
sausos grietinėlės miltelių,
po puse šaukštelio cinamono, muskato,
smulkinto šokolado,
karamelinio cukraus kristalų , (arba tiesiog traiškytų karamelinių saldainių)

labai atsiprašau , kad nerašau kiek ko dėti, nes tiesiog nežinau tiksliai ...į indelius apie šimtą mililitrų visko susipilsčiau , ir tuomet kiekvieno ingriediento pyliau po kalnelį, kad gražiai viskas indelyje susipiltų sluoksniais ir gražiai matytųsi.Ant viršaus pabarsčiau tarkuoto šokolado žiupsnį, traiškytų saldainių , prieskonius, ir užsuktą indelį papuošiau, dekoravau rastais spintelėje cinamono lazdele ir žvaigždiniu anyžium.
 And thats all! Paprasta. Tiesa, dar  svarbi detalė- pririšti "receptą" , kaip pasigaminti tą gėrimą : imti du šaukštus sumaišyto mišinio, berti į puodelį, užpilti karštu vandenuku , galima dar šiek tiek pieno, ir išmaišyti.O jei dar po ranka pasitaikys pieno putos plakiklis, tai išvis karališką gėrimą turėsite :) Skanaus :)
Idėja skolinta iš Dovanos iš virtuvės, adaptuota pagal mane:)

1 komentaras: